NODES SPORT NETTING KATALOG

Çocuk Güvenlik Filesi Ağı

Çocuk Güvenlik Filesi

Çocuk Güvenlik & Koruma  Filesi Hakkında

Çocuk Güvenlik Filesi, çocukların iç ve dış mekanlarda; balkonlar, merdiven korkulukları, merdiven boşluklar, oyun alanları, bebek odaları gibi alanlarda çocukların güvenliğini sağlamak ve tüm tehlikeli alanlarda uygulanarak çocuklar için tüm güvenlik açıklarını olabildiğince ortadan kaldırmak üzere kullanılır.

Çocuklar, özellikle oyun oynarken, çoğu zaman çok hareketli ve heyecanlı olabiliyorlar. Böyle zamanlarda çocuklar için tehlikeli olabilecek alanlarda, anlık bir dikkatsizlik ya da ihmal sonucu yaşanması mümkün olabilen üzücü kazaların önüne bu şekilde kolaylıkla geçilebilir. Çocukların güvenliği açısından tehlike arz eden tüm alanlarda uygulanan ağlar, çocukların güvenliği için alınabilecek önemli ve etkili bir yöntemdir. Çocuk Koruma Fileleri ile çocukların güvenliğini tehdit eden alanları, daha güvenli bir alana dönüştürebilirsiniz.

Çocuk Güvenlik Filesi Özellikleri

Çocuk Güvenlik Ağlarının darbelere ve dış etkenlere dayanıklı olması ve güvenlik açığı oluşturmaması gerekir. Hem iç hem de dış mekanlar için kullanıma uygun olmalı, zamanla dış etkilerden dolayı aşınma ve kopmalar yaşanmamalıdır. Bir çocuğun koparmasının mümkün olmaması ve sert darbelere karşı olabildiğince dayanıklı olması gerekmektedir. Aynı zamanda yaşanabilecek yüksekten düşme gibi kazalara karşı direnç sağlaması ve kazanın şiddetini hafifletmek için kullanılan ipliğin esneklik sağlaması gerekir.

Çocuk Güvenlik Ağlarımızın içeriğinde bulunan polyamid hammadde ile yüksek mukavemetli ipten üretilmiştir. U.v katkısı ile güneş, kar, yağmur gibi dış mekanlardaki hava koşullarına dayanıklılık gösterir ve uzun yıllar mukavemetini korur. Maksimum düzeyde esneme sağlayan naylon iplikler, sürtünmelere karşı da oldukça dayanıklı ve aşınmalara karşı dirençlidir. Kaliteli malzemeler kullanarak ustalık ve titizlikle üretimini yaptığımız Çocuk Koruma Fileleri, tüm dış etkenlere karşı son derece dayanıklı olup, uzun yıllar kullanım sağlar. Çocukların güvenliği için tehlike arz edebilecek tüm mekanlarda filelerimizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Güvenlik Ağlarına Genel Bakış

Güvenlik Ağları, iç ve dış mekanlarda, can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan son derece etkili ve ekonomik bir yöntemdir. Güvenlik Ağı; merdiven, havuz, inşaat, balkon, galeri boşluğu, asansör boşluğu, pistler, depolar ve raflar gibi güvenlik açığı oluşturan tüm alanlarda rahatlıkla kullanılır ve bu alanları sizler için güvenli hale getirir. Güvenlik Fileleri yaşanması mümkün olan pek çok kazanın, pek çok can kaybının ve yaralanmanın önüne geçmek için en etkili yoldur. Güvenliğinden emin olmak istediğimiz en önemli yerlerden biri de çocuklarımızın yaşam alanlarıdır. Çocuk Güvenlik Filesi ile  bu alanların güvenliğini sağlamak oldukça basit ve pratiktir.

İlgili Ürünler


İlgili Yazılar

Balkon Filesi ve Teknik Detaylar

Çocuk Güvenlik Filesi ve Teknik Bilgiler

 


    Teklif Al