NODES SPORT NETTING KATALOG

Depo Raf Koruma Filesi Ağı

Depo Raf Koruma Filesi Ağı

Depo Raf Koruma Filesi Hakkında

Depo Raf Koruma Filesi, uygulanacak rafların özelliklerine, korunacak ürünlerin ağırlıkları, boyutları ve diğer özelliklerine göre çeşitli tür ve ebatlarda üretilir. Özellikle tabandan tavana rafların olduğu ve ağır yüklerin yüksek raflarda depolandığı alanlar ciddi tehlike arz edebilmektedir, raflar üzerinde bulunan ağır, hacimsel olarak büyük yada küçük tüm ürünlerin, deprem, doğal afetler ve tüm yaşanacak aksiliklere karşı güvenlik açığını minimum seviyeye indirmektedir.

Raf Güvenlik ağlarında müşterilerimizin isteklerine göre özel perde sistemli, manuel ve otomatik sistemler yapılabilmektedir. Depo ve raflarda renk, kalınlık ve göz açıklığına göre ürünün hacmine ve ağırlığına uygun ürün belirlenmektedir.

Güvenlik Ağlarına Genel Bakış

Güvenlik Ağları, iç ve dış mekanlarda, can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan son derece etkili ve ekonomik bir yöntemdir. Güvenlik Ağı; merdiven, havuz, inşaat, balkon, galeri boşluğu, asansör boşluğu, pistler, depolar ve raflar gibi güvenlik açığı oluşturan tüm alanlarda rahatlıkla kullanılır ve bu alanları sizler için güvenli hale getirir. Güvenlik Fileleri yaşanması mümkün olan pek çok kazanın, pek çok can kaybının ve yaralanmanın önüne geçmek için en etkili yoldur. Güvenliğinden emin olmak istediğimiz önemli yerlerden biri de depo raf alanlarıdır. Depo Raf Güvenlik Filesi ile  bu alanların güvenliğini sağlamak oldukça basit ve pratiktir.


İlgili Ürünler

Güvenlik Filesi - 3mmx30mm - Turuncu - GriGüvenlik Filesi - 3mmx40mmGüvenlik Filesi - 4mmx40mmGüvenlik Filesi - 2mmx45mm - Beyaz - Gri


İlgili Yazılar

Raf Koruma Filesi – Blog

 


    Teklif Al