NODES SPORT NETTING KATALOG

Galeri Boşluğu Güvenlik Filesi Ağı

Galeri Boşluğu Güvenlik Filesi

Güvenlik Ağlarına Genel Bakış

Güvenlik Filesi Ağları, iç ve dış mekanlarda, can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan son derece etkili ve ekonomik bir yöntemdir. Güvenlik Ağı; merdiven, havuz, inşaat, balkon, galeri boşluğu, asansör boşluğu, pistler, depolar ve raflar gibi güvenlik açığı oluşturan tüm alanlarda rahatlıkla kullanılır ve bu alanları sizler için güvenli hale getirir. Güvenlik Fileleri yaşanması mümkün olan pek çok kazanın, pek çok can kaybının ve yaralanmanın önüne geçmek için en etkili yoldur. Güvenliğiniz için tehdit oluşturan tüm alanlarda Galeri Boşluğu Güvenlik Filesi kullanarak bu alanların güvenliğini sağlamak olukça basit ve pratiktir.

 Galeri Boşluğu Güvenlik & Koruma Filesi Hakkında

Galeri boşlukları, yapıların ortak alanları ya da bağımsız kısımlarındaki katlar arasında bulunan boşluklardır. Otel, alışveriş merkezi, okul, hastane gibi birçok yapıda konumlandırılabilen galeri boşlukları; yapı yönetmelikleri şartları dolayısıyla veya mimari, estetik tercihler dolayısıyla tercih edilebilir. Galeri boşlukları özellikle okul, hastane ve alışveriş merkezleri gibi halka açık, kalabalık ve çocukların çokça bulunduğu mekânlarda büyük bir risk unsuru olabilir. Böyle alanlarda son derece tehlikeli kazaların ve intihar vakalarının yaşanması mümkündür. Aynı zamanda galeri boşlukları inşaat alanlarında da son derece tehlikeli iş kazalarına sebebiyet verebilir. İnsanların can güvenliğini koruyabilmek adına galeri boşluklarının güvenli hale getirmek ve bu alanlardaki riski en aza indirmek hayati önem taşır.

Galeri Boşluğu Koruma Filesi Özellikleri

Galeri Boşluğu Güvenlik Fileleri, tüm bu yapılardaki galeri boşluklarının oluşturduğu tehlikeyi en aza indirmek için kullanılır. Galeri Boşluğu Güvenlik Ağları, kaza anında düşmeyi önler ve esnek yapısı sayesinde kaza sırasında alınabilecek hasarı ortadan kaldırır. Galeri boşluklarının yer aldığı tüm alanlarda Galeri Boşluğu Güvenlik Filesi Ağlarının kullanılması hayati önem taşır. Galeri Boşluğu Güvenlik Filesinde ağın esnekliği, kullanılan malzemenin kalitesi ve ipliklerin dayanıklılığı son derece önemlidir. Filenin ağır yükler taşıyabilmesi ve hızlı darbeler karşısında mukavemetini koruyabilmesi gerekmektedir. Kaza anında herhangi kopma yaşanmaması ve güvenliğin tam anlamıyla sağlanabilmesi için güvenlik ağının uygun ve kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilmesi oldukça önemlidir.


İlgili Ürünler

 


    Teklif Al