NODES SPORT NETTING KATALOG

Havuz Güvenlik Filesi Ağı

Havuz Güvenlik Filesi

Havuz Güvenlik & Koruma Filesi Hakkında

Havuz Güvenlik Filesi, havuzların etrafına çit şeklinde ya da havuzun üzerine gerdirilmek suretiyle, havuzun güvenliğini sağlamak için kullanılır. Havuzların, özellikle çocuklar ve evcil hayvanlar için risk oluşturmaması adına alınan etkili bir önlemdir. Güvenliği sağlanmadığı müddetçe havuzlar ciddi tehlikeler oluşturabilir ve büyük kazalara sebep olabilir. Düşme, boğulma ve havuzun güvenliğinin olmaması sebebiyle yaşanabilecek ciddi yaralanmalar ve hatta can kayıplarının önüne geçmek amacıyla havuzun güvenliğini sağlamak önemlidir. Havuz koruma filesi, havuzların güvenliği için alınacak en etkili önlemdir.

Havuzlar, yaz aylarında kullanılır vaziyetteyken veya kış aylarında kullanılmazken, her iki durumda da farklı şekillerde risk oluşturmaktadır. Havuz Güvenlik Filesi Ağları, havuzların güvenliğini tam olarak sağlar ve olası kazaların önüne geçer. Çocukların ve evcil hayvanların havuzun etrafında güvenli bir şekilde oyun oynayabileceği  bir ortam oluşturarak, havuz çevresini herkes için güvenli kılar.

Havuz Koruma Filesi, sürekli suyla temas edeceği için, suya dayanıklı malzemelerden üretilmiş olması gerekir. Aynı zamanda kullanım alanı çoğunlukla dış mekanlar olduğu için güneş, kar, yağmur, aşırı sıcak ve soğuk hava koşullarına karşı da dayanıklı olmalıdır. Bununla birlikte çarpmalar, düşmeler gibi ani darbeler alabileceği için, bu gibi durumlarda mukavemetini koruması ve herhangi bir kopma yaşanmaması gerekir. Güvenlik ağları tüm bu durumlara karşı dayanıklılık göstermeli ve hiçbir güvenlik açığı oluşturmamalıdır. Bu yüzden tercih edilecek ağın kalitesi son derece önemlidir.

Havuz Güvenlik Filesi, kalitesi ve mukavemetiyle havuzlarınızın güvenliğini en iyi şekilde sağlar. İçeriğinde bulunan polyamid hammadde ile tüm hava koşulları ve dış etkenlere karşı mukavemetini koruyarak uzun yıllar kullanım sağlar. Havuz Güvenlik Filesinin uygulanacağı alanın ölçüleri alınarak, uygun ölçülerde ustalıkla ve titizlikle üretimini yapıyoruz. Havuz Güvenlik Filelerimizde, renk, iplik kalınlığı ve göz açıklığı gibi konularda kişiselleştirme hizmetlerimiz de mevcuttur. Web sitemiz üzerinden ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Havuz Koruma Filesi Özellikleri

Bireysel ve ticari alanlarda bulunan havuzlar, çocuk, yetişkin ve diğer tüm canlılar için büyük oranda tehlike oluşturmaktadır. Havuz Güvenlik Filesi, içeriğinde bulunan Polyamid hammadde sayesinde; güneş, yağmur, kar gibi tüm hava koşullarında uzun yıllar boyunca dayanıklılığını korumaktadır.

Havuz Güvenlik Filesi standart olarak, 4mm*50mm göz açıklığında Güvenlik Filesiyle kenarları overlok işleminden geçirtilerek mukavemetini arttırmaktadır. Havuz güvenliğiyle alakalı alan ölçülerine istinaden fiyat ve montaj hizmet bedeli hesaplanır. Ayrıca müşterilerimizin renk, iplik kalınlığı ve göz açıklığı gibi isteklerine göre ekstra oluşabilecek tüm özellikler eklenebilmektedir.

Güvenlik Ağlarına Genel Bakış

Güvenlik Filesi Ağları, iç ve dış mekanlarda, can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan son derece etkili ve ekonomik bir yöntemdir. Güvenlik Ağı; merdiven, havuz, inşaat, balkon, galeri boşluğu, asansör boşluğu, pistler, depolar ve raflar gibi güvenlik açığı oluşturan tüm alanlarda rahatlıkla kullanılır ve bu alanları sizler için güvenli hale getirir. Güvenlik Fileleri yaşanması mümkün olan pek çok kazanın, pek çok can kaybının ve yaralanmanın önüne geçmek için en etkili yoldur. Güvenliğiniz için tehdit oluşturan alanlardan biride korumasız havuzlardır. Havuz Güvenlik File’si kullanarak bu alanların güvenliğini sağlamak oldukça basit ve pratiktir.


İlgili Yazılar

Havuz Güvenliği – Genel Bakış


İlgili Ürünler

Güvenlik Filesi - 6mmx50mm - Polyamid - GriGüvenlik Filesi - 4mmx40mmGüvenlik Ağı - 4mmx50mm - GriGüvenlik Filesi - 3mmx30mm - Turuncu - Gri

 


    Teklif Al