NODES SPORT NETTING KATALOG

İnşaat Güvenlik Filesi Ağı

İnşaat Güvenlik Filesi

İnşaat Güvenlik & Koruma Filesi Hakkında

İnşaat Güvenlik Filesi, İnşaat alanlarında oluşabilecek iş kazalarını önlemek amacıyla kullanılan, kullanım alanlarında zorunlu tutulan İnşaat Güvenlik Ağları, İçeriğinde bulunan polyamid hammadde sayesinde kaza anlarında yüksek esneklik oluşturarak ölüm ve yaralanma ihtimallerini önlemektedir.

Temin edilirken dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar vardır.  Kullanılan ağ standartlara uygun olmalı ve düşmelere karşı tam bir koruma sağlamalıdır. Bir diğer önemli husus ise ağın esnekliğidir. İnşaat Güvenlik Filesi Ağları düşme anında esnemek ve düşmenin enerjisini sönümlemek üzere tasarlanmıştır. Düşme ne kadar yüksekten gerçekleşirse ağ o kadar esnemek durumundadır. Bu yüzden azami yükseklik hesap edilip zemin ve güvenlik ağı arasında gereği kadar bir mesafe bırakılmalıdır. Aynı zamanda kullanım alanının dış mekanlar olması sebebiyle güneşe, suya, sıcak ve soğuk hava koşullarına karşı dayanıklı olması da son derece önemlidir.

İnşaat Güvenlik Filesi Özellikleri

Standartlara uygun bir şekilde üretilmiş ve güvenli bir şekilde kurulumu sağlanmış, yüksek mukavemetli ve kaliteli ağlarımızla inşaat alanları kolaylıkla güvenli hale getirilebilir. İnşaat Güvenlik Filesi Ağlarımız, titizlikle üretilmekte ve güvenlik açığı oluşturmaksızın hizmetinize sunulmaktadır. Uygun ölçülerde kesim işlemi gerçekleştikten sonra, overlok dikiş makinesinde kenarlarına 6 mm kalınlığında polyester halat ile mukavemetlendirme işlemi yapılmaktadır. İçeriğinde bulunan polyamid hammadde sayesinde esneklik sağlayarak kaza sırasında açığa çıkan enerjiyi en iyi şekilde sönümler. Darbeler ve hava şartları gibi dış etkenlere karşı maksimum mukavemeti göstererek uzun yıllar kullanım sağlar. İnşaat Koruma Filesi Ağlarımızda kişiselleştirme hizmetimiz de mevcuttur.

Güvenlik Ağlarına Genel Bakış

Güvenlik Filesi Ağları, iç ve dış mekanlarda, can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan son derece etkili ve ekonomik bir yöntemdir. Güvenlik Ağı; merdiven, havuz, inşaat, balkon, galeri boşluğu, asansör boşluğu, pistler, depolar ve raflar gibi güvenlik açığı oluşturan tüm alanlarda rahatlıkla kullanılır ve bu alanları sizler için güvenli hale getirir. Güvenlik Fileleri yaşanması mümkün olan pek çok kazanın, pek çok can kaybının ve yaralanmanın önüne geçmek için en etkili yoldur. Güvenliğiniz için tehdit oluşturan alanlardan biride inşaatlardır. İnşaat Güvenlik File’si kullanarak bu alanların güvenliğini sağlamak oldukça basit ve pratiktir.


İlgili Ürünler

Güvenlik Filesi - 6mmx50mm - Polyamid - GriGüvenlik Filesi - 6mmx100mm - Genel


İlgili Yazılar

Güvenlik Ağları – Genel Kullanım

 


    Teklif Al