NODES SPORT NETTING KATALOG

Merdiven Güvenlik Filesi

Merdiven Güvenlik Filesi

Güvenlik Ağlarına Genel Bakış

Güvenlik Filesi Ağları, iç ve dış mekanlarda, can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan son derece etkili ve ekonomik bir yöntemdir. Güvenlik Ağı; merdiven, havuz, inşaat, balkon, galeri boşluğu, asansör boşluğu, pistler, depolar ve raflar gibi güvenlik açığı oluşturan tüm alanlarda rahatlıkla kullanılır ve bu alanları sizler için güvenli hale getirir. Güvenlik Fileleri yaşanması mümkün olan pek çok kazanın, pek çok can kaybının ve yaralanmanın önüne geçmek için en etkili yoldur. Güvenliğiniz için tehdit oluşturan tüm alanlarda Merdiven Güvenlik Filesi Ağları kullanarak bu alanların güvenliğini sağlamak olukça basit ve pratiktir.

Merdiven Güvenlik & Koruma Filesi Hakkında

Son Yıllarda artan iş kazaları ve merdivenlerde oluşan yüksek tehlikeli boşlukları kapatmak için kullanılmaktadır. Malzeme kalitesi, hafiflik, Ekonomik ve yüksek mukavemetli iplikler sayesinde, Merdiven Filelerini en ekonomik ve işlevsel ürün olarak popülaritesini oldukça arttırmıştır. İş güvenliği uzmanlarının da Okul, Dershane ve Hastane gibi birçok alanda kullanımını zorunlu hale getirmiştir.

Merdiven Güvenliği İçin Güvenlik Fileleri; Merdiven Güvenlik Fileleri, apartmanlarda, okullarda, hastanelerde, mağazalarda, alışveriş merkezlerinde kısacası hayatımızın hemen her alanında yer alan merdivenlerde güvenliği sağlamak adına alınan son derece önemli bir önlemdir. Sıklıkla yaşanmakta olan merdiven kazalarının önüne geçmek için alınabilecek en etkili ve ekonomik önlemdir.

Merdiven Koruma Filesi Özellikleri

Merdiven Güvenlik Filesi ürünlerimizde kullanılan %100 Polyamid ürün hammaddesi ve TSE belgeleriyle birlikte Merdiven Ağlarını en kaliteli ve onay belgeli ürünler ile üretimini gerçekleştirmekteyiz, İşlem sağlanacak Merdiven Alanının ölçüleri alınmak suretiyle keşif hizmetinin yapılması, Alınan ölçülerin Merdiven Koruma Filesini müşterilerimizin özel renklendirme ve kişiselleştirme tercihlerine göre uygun ebatlarda sıcak havya yardımıyla kesim işlemi gerçekleştirilir. Kesim sonrasında Merdiven Koruma Filesinin Yuvarlak, Kare ve Şerit biçiminde Merdiven Boşluklarına uygun biçimde File Atölyesinde bağlantıları ve gerekli aksesuarları hazırlanır ve yapılan hazırlıklardan sonra Profesyonel ekiplerimiz tarafından Merdiven Güvenlik Ağı montaj işlemi tamamlanmış olur.


İlgili Ürünler


Merdiven Koruma Filesi
Apartman Boşluğu Koruma Filesi Koruma Filesi Otopark Boşluk Filesi


Faydalı Bağlantılar

Merdiven Güvenlik Filesi – Genel Bakış
Pemak Sport


    Teklif Al