NODES SPORT NETTING KATALOG

Havuz Güvenliği ve Filesi

Havuz Güvenliği ve Filesi

Havuzlar tatil sezonlarında kullanıma açıkken özellikle çocuklar ve evcil hayvanlar için güvenliği titizlikle sağlanması gereken bir tehdit unsuru olabiliyor. Aynı şekilde kullanıma kapatıldığında boş havuzlar da pek çok kazaya yol açabilmektedir. Bu sebeple Havuz Güvenlik Filesi Ağları havuz ve havuz çevresinin güvenliğini sağlamak için kullanır. Havuzun etrafına çit olacak şeklinde veya üzerine gerdirilmek suretiyle kullanılanımı mümkün olan Havuz Güvenlik Filesi Ağları, havuz güvenliğini sağlamak için diğer yöntemlere nazaran daha düşük maliyetlidir ve kullanımı ve montajı kolaydır. Havuz kullanılacağı zaman Havuz Güvenlik Filesi Ağı kolaylıkla çıkarılıp tekrar takılabilir. Böylelikle havuzlarda yaşanabilecek düşme, boğulma, yaralanma gibi tehlikelerin önüne geçmek mümkündür. Havuz Güvenlik Filesi Ağlarının kullanımı ile havuzların etrafı çocuklar, evcil hayvanlar ve diğer herkes için güvenli hale getirilebilir.

Havuz Güvenlik Filesi Ağının Genel Özellikleri

Havuz Güvenlik Filesi Ağları suya, klora ve havuz hijyeni için kullanılan diğer kimyasallara dayanıklı olarak üretilirler. Aynı şekilde güneş ışınlarına, yağışlara ve diğer hava koşullarına karşı da dayanıklıdır. Havuzun üzerine gerilerek kullanılan Havuz Güvenlik Filesi Ağının gergin olması ve esneme aralığı önemlidir. Zamanla sarkma yaşanmaması gerekir. Havuz Güvenlik Filesi Ağları havuzların üzerinde her zaman kullanılmayacağı için çıkarmak ve tekrar takmak son derece kolay ve pratiktir. Çarpma, düşme ve sert darbeler karşısında yeterli miktarda esneme sağlaması ve kopma göstermemesi gerekir.

Üretimini yaptığımız Havuz Güvenlik Filesi Ağları yüksek mukavemetli naylon ipliklerden elde edilmektedir. İçeriğinde bulunan u.v katkısı ile suya, güneş ışınlarına ve diğer hava koşullarına karşı dayanıklılık sağlar. 4 × 50 mm standart göz açıklığında üretilir. Overlok işleminden geçirilerek kenar desteği sağlanır. Böylece file ağı aşırı yüke maruz kaldığında ağırlık homojen olarak dağılmış olur ve kopma yaşanmaz. Sürtünmelere ve darbelere karşı dayanıklı olan Havuz Güvenlik Filelerimiz zamanla sarkma ve aşınma göstermeksizin uzun yıllar kullanılabilir. Renk, iplik kalınlığı ve göz açıklığında kişiselleştirme hizmetlerimiz mevcuttur. Havuz Güvenlik Filesi Ağları ve diğer ürünlerimiz hakkında web sitemiz üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.


İlgili Ürünler

Güvenlik Ağı - 4mmx50mm - GriGüvenlik Filesi - 4mmx40mmGüvenlik Filesi - 3mmx30mm - Turuncu - GriGüvenlik Filesi - 6mmx100mm - Genel


İlgili Yazılar

Havuz Güvenliği – Genel Bakış

Havuz Güvenlik Filesi

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir