NODES SPORT NETTING KATALOG

Kedi Güvenlik Filesi Ağı

Kedi Güvenlik Filesi

Kedi Güvenlik Filesi yada kedi sinekliği, Evcil hayvan statüsünde en fazla yaşamımıza ortak olan hayvanların başında gelen Kediler oluşturdukları oyun içgüdüsü ve merakları sebebiyle özellikle yüksek evlerde ve yaşam alanlarında yaşayan dostlarımızın güvenliklerini sağlamak için kullanılabilecek en pratik, ekonomik, balkonda yada güvenlik riski oluşturabilecek tüm alanlarda hava akımını etkilemeyen Kedi Güvenlik Ağları göz açıklığı ve iplik türüne göre değişiklik göstermektedir. Kedi Filelerinde istenilen tüm ölçüler üretilmektedir. Peki montaj işlemi nasıl yapılır yada kedi filesi başka ne amaçlar için kullanılır bunu öğrenelim.

Kedi Filesi Nedir?

Kedi Filesi, Kedi Güvenlik Filesi, Balkon Filesi, Kedi Sinekliği olarakta bilinir. Kedi Filesinin Önemi başlıklı yazımızı okuyarak bu filenin önemini daha iyi anlayabilirsiniz. Kedi Filesi yada Balkon Filesi sinek yada kelebeklerin peşinden koşan kedilerin yüksekten düşme riskini önlemek için balkon yada pencerelere uygulanır. Aynı zamanda evinde küçük çocuğu olanlarda bu ağları tercih etmektedir.

Kedi Güvenlik Filesi Montaj İşlemi Nasıl Olmalı ?

Kedi Filesi daha önce ölçüleri alınmış olan alanın, çelik dübel, kanca veya piton kancalar ile 40-50cm aralıklarla uygun alanlara kancalar monte edilmelidir, sonraki aşamada mümkün ise çelik halat tüm kancalardan geçirilerek gerdirme işlemi sağlanmalıdır, Çelik halat yardımı olmadığı takdirde normal kancalara filenin öncelikle başlangıç ve bitiş noktaları bağlanmalıdır, Öncelikle başlangıç taraflarından bağlantının yapılması ürünün ölçülerinin tam ve eksiksiz gelmesi için önemli bir yer almaktadır. Başlangıç bölgelerinin bağlantıları yapıldıktan sonra diğer bağlantılarda yapılır ve ürün kullanıma hazır hale gelir.

Normal Sineklikler Güvenilir Değil Mi?

Kedilerin uygulayabilecekleri çarpma yada bir pati darbesi sineklikleri yerle bir edebiliyor. Bu sineklikler adı üstünde sineklere yönelik olduğu için çok kolay açılabilir. Dolayısıyla pek güvenli değil.

Normal sineklikler güvenilir olmadığı gibi ucuz ve güvenli olmayan kedi filesi adı altında satılan ürünlerde kediler tırmaladıkları zaman çok kolay yırtılabiliyor, Onları da daha güvenli bir ağ ile güncellemekte fayda var.

Nereden Kedi Filesi Temin Edebilirim?

Dilerseniz web sitemiz üzerinden özel teklif alabilir yada mağaza sayfamızdan hemen sipariş verebilirsiniz. Mağazamızda Güvenlik Ağları kategorisinden Hayvan Koruma ve Kedi Güvenlik Filelerine ulaşabilirsiniz.


İlgili Yazılar

Kedi Güvenlik Ağının Önemi


İlgili Ürünler

Güvenlik Filesi - 3mmx30mm - Turuncu - Gri

 


    Teklif Al