NODES SPORT NETTING KATALOG

Köpek Güvenlik Filesi Ağı

Köpek Güvenlik Filesi

Güvenlik Ağlarına Genel Bakış

Güvenlik Filesi Ağları, iç ve dış mekanlarda, can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan son derece etkili ve ekonomik bir yöntemdir. Güvenlik Ağı; merdiven, havuz, inşaat, balkon, galeri boşluğu, asansör boşluğu, pistler, depolar ve raflar gibi güvenlik açığı oluşturan tüm alanlarda rahatlıkla kullanılır ve bu alanları sizler için güvenli hale getirir. Güvenlik Fileleri yaşanması mümkün olan pek çok kazanın, pek çok can kaybının ve yaralanmanın önüne geçmek için en etkili yoldur. Güvenliğiniz için tehdit oluşturan tüm alanlarda Köpek Güvenlik Filesi kullanarak bu alanların güvenliğini sağlamak olukça basit ve pratiktir.

Köpek Güvenlik & Koruma Filesi Hakkında

Köpek Güvenlik Filesi, Yaşam alanımızda bizlerle birlikte vakit geçiren ve evcil hayvan statüsünde en yüksek oran ile insanların en fazla evlerinde barındırdığı hayvanlardan köpeklerdir. Oyun içgüdüsü ve merakları sebebiyle oluşabilecek tehlike açıklarını minimuma indirmek için kullanıma oldukça müsaittir.

Köpek Koruma Filesi Özellikleri

Filenin içeriğinde bulunan polyamid hammadde sayesinde oluşabilecek bir kaza anında esneme sağlayarak kopma kuvvetini maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Köpek Güvenlik Ağlarının sipariş aşamasında öncelikle belirlenmiş net ölçülerin alınması gerekmektedir, Alının ölçülere istinaden ürün üretim aşamasına girer ve kullanıma hazır hale getirilir, ürünün üretim aşamasında ilerleyişinde öncelikle belirli ebatlarda net ölçüde kesim işlemi sıcak havya yardımıyla yapılır, sonrasında ağ overlok makinesinde kenar bölümüne koyulan yüksek mukavemetli iskota halatlar ile kenar mukavemetini maksimum seviyeye çıkartılmaktadır.

Köpek Filesi yani Köpek Güvenlik Ağlarında ürünün ebatlarına, göz çapına ve detaylı özelliklerine göre fiyatlarda değişkenlik göstermektedir. Özel siparişlerde renklendirme seçenekleri sınırsız olup, standart olarak siyah ve beyaz renk satışı yapılmaktadır.


İlgili Ürünler

Güvenlik Filesi - 6mmx50mm - Polyamid - GriGüvenlik Filesi - 6mmx100mm - GenelGüvenlik Filesi - 4mmx40mmGüvenlik Ağı - 4mmx50mm - Gri


İlgili Yazılar

Güvenlik Ağları – Genel Kullanım

 


    Teklif Al