NODES SPORT NETTING KATALOG

Hentbol Kale Ağları ve Teknik Bilgiler

Hentbol Kale Filesi, kale ağları her spor branşında en önemli yapı taşlarından biridir oyun içerisinde sayıların belirgin olarak gösterilmesinde önemli rol oynamaktadır. Hentbol kale ağlarında ürün seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır bunlardan bazıları oyun alanında kullanım sağlayacak olan oyunculara göre değişiklik gösterebilir, kullanım alanına bağlı ticari ve bireysel kullanıcılara uygun tüm modeller iplik türüne, göz açıklığına ve dokuma şekline göre değişiklik göstermektedir.

 

Nasıl Üretilir ?

 

Hentbol Kale Ağlarının üretim hattındaki ilerleyişinde öncelikle teknik naylon iplikler bir araya getirilerek belirlenen göz açıklığında dokuma işlemi sağlanmaktadır, dokuma sonrasında standart ölçülerde ürünün kesim işlemi sağlanarak overlok makinasında sık dokuma birleştirme işlemi gerçekleşir ve ürün kale şekline getirilerek kullanıma hazır hale getirilir. Hentbol Kale Ağlarında özel üretim olarak renklendirme, ebatlandırma ve reklam gibi birçok özel istek uygulamaları mümkündür.

 

Ürün Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ?

 

Kale Ağları seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biride ürün seçimidir, sağlıklı ürün seçimi için öncelikle kullanıcının saha içerisinde oluşan yoğunluğa göre ürün seçimi yapması gerekmektedir, bireysel kullanıcılar için başlangıç modelleri yeterli olurken ticari ve profesyonel kullanım sağlayacak olan kullanıcılar için profesyonel modellerin tercih edilmesi daha sağlıklı olacaktır. Hentbol Kale Ağları çeşitlerini ve ürün detaylarını kategori bölümündeki ürün açıklamalarına bakarak size en uygun ağın hangisi olduğuna karar verebilir detaylı sorularınız için bizlerden teknik destek alabilirsiniz.

 

Standart Olmayan Ölçülerde Ürün Üretimi Varmı ?

 

Tüm kategorilerdeki kale ağlarında olduğu gibi her ürünün standart ölçüleri bulunmaktadır, Hentbol Kale Filesi Ağları Dünya standartları ölçüleri 200*310*100cm dir, belirli ölçünün dışında olan kalelerin özel ölçülerinde ürün üretimi mümkündür. Konuyla alakalı iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir, fiyatlandırma ve teknik detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.