NODES SPORT NETTING KATALOG

Kuş Güvenlik Filesi – V2

Kuş Güvenlik Filesi – V2

Kuş Güvenlik Filesi Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

Kuş Güvenlik Filesi Ağları balkon, bahçe, ambar, gıda depoları, lojistik merkezleri, uçak hangarları, garajlar gibi belirli mekanlara kuşların girmesini engellemek için veya evcil kuşların dışarı çıkmasının önüne geçmek için kullanılan güvenlik ağlarıdır. Özellikle küçük kuş türleri pek çok alana kolaylıkla girip birçok probleme sebep olabilir. Bahçeler ve çeşitli tarım alanlarında ekili ürün ve meyvelerin tahrip olması, depo ve ambarlarda saklanan ürünlerin zarar görmesi ve hijyen problemleri yaşanması, evlerin balkonlarında kirlilik ve kötü görüntüler oluşması gibi problemleri çözmek için bu alanları tamamen kapatmak çoğunlukla en mantıklı ve doğru seçenek değildir. Kuş Önleme Filesi Ağları ile hava akışını engellemeden, açık ve havadar alanları kapatmadan kuşların geçişini engellemek ve kuşların sebep olduğu problemlerin önüne geçmek mümkündür.

Kuş Güvenlik Filesi Ağı Özellikleri

Kuş Güvenlik Filesi Ağları çevredeki en küçük kuşların geçemeyeceği şekilde, genellikle 2 × 2 cm göz aralığında üretilirler. Bu sayede kuşlardan kaynaklanan sorunların önene tamamen geçilebilmektedir. Kuş Güvenlik Filesi Ağları genel olarak ince ve hafif ipliklerden üretilmektedir. Buna rağmen Kuş Önleme Filesi Ağlarını el ile koparmak mümkün değildir. Dışarıdan gelebilecek darbelere karşı dayanıklı olacak şekilde üretilir. Aynı zamanda güneş ışınları ve yağışlar gibi dış mekân koşullarına uygun üretilmiş olması önemlidir. İnce, hafif yapısı ve dar göz aralıkları sayesinde kuşların bu filelere takılması ve yaralanması da mümkün değildir. Bu sayede çevreye zarar vermeden söz konusu alanın güvenliği ve hijyeni sağlanmış olur.

Kuş Güvenlik Filesi Ağlarımız polyamid malzemeden üretilmekte, aşınma ve kopma yaşanmadan uzun yıllar kullanım sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan u.v katkısı sayesinde güneş ışınlarına, yağışlara ve diğer dış mekân koşullarına karşı dayanıklıdır. Kuş Güvenlik Filesi Ağlarının, kuşların geçemeyeceği ölçü ve sıklıkta örmek suretiyle, ihtiyaç duyulan tüm alanlarda kullanıma uygun olacak şekilde üretimini yapmaktayız. Kuş Güvenlik Filesi Ağlarında uygulama yapılacak alanda talep halinde keşif hizmeti ve sonrasında numune ve sunum hizmeti sağlamaktayız. Kuş Güvenlik Filesi Ağı, diğer Güvenlik Fileleri ve tüm ürünlerimiz hakkında web sitemiz üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.


İlgili Ürünler

Kapama Filesi - 1mmx25mm - SKapama Filesi - 1.5mmx20mmGüvenlik Filesi - 2mmx45mm - Beyaz - GriGüvenlik Filesi - 3mmx30mm - Turuncu - Gri


İlgili Sayfalar

Kuş Güvenlik Filesi

Kuş Filesi Genel Bakış – Blog

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir