NODES SPORT NETTING KATALOG

Merdiven Güvenlik Filesi Ağı – Genel Bakış

Merdiven Güvenlik Filesi - Genel Bakış

Merdiven Güvenlik Filesi Ağı – Genel Bakış

Günlük hayatta sıkça kullandığımız, hayatımızın neredeyse her alanında yer alan merdivenler, insanlık tarihinin en eski buluşlarından biridir.
Bunun yanı sıra iş kazalarının en sık yaşandığı yerlerden biri de merdivenlerdir. Yüksekten düşme olaylarının büyük bir kısmı merdivenden düşme şeklinde meydana gelmektedir. Aynı şekilde hayatımızın her alanında kullandığımız merdivenler, gerek teknik özellikleri gerek kişilerin yanlış davranışları nedeniyle başta çocuklar olmak üzere birçok insan için risk oluşturmaktadır. Bu risklere karşı alınacak basit önlemlerle merdiven kazalarının önüne geçmek mümkündür.

Merdivenlerin doğru teknik özelliklerle inşa edilmesinin yanı sıra kullanılan kaliteli Merdiven Güvenlik Fileleri ile merdiven kazalarının önüne kolayca geçilebilir.

Merdiven Güvenlik Filesi, Son Yıllarda artan iş kazaları ve merdivenlerde oluşan yüksek tehlikeli boşlukları kapatmak için kullanılan, malzeme kalitesi, hafiflik, Ekonomik ve yüksek mukavemetli iplikler sayesinde, Merdiven Filelerini en ekonomik ve işlevsel ürün olarak popülaritesini oldukça arttırmıştır, iş güvenliği uzmanları Okul, Dershane ve Hastane gibi birçok alanda kullanımını zorunlu hale getirmiştir.

Merdiven Koruma Ağı ürünlerimizde kullanılan %100 Polyamid ürün hammaddesi ve TSE belgeleriyle birlikte Merdiven Ağlarını en kaliteli ve onay belgeli ürünler ile üretimini gerçekleştirmekteyiz, İşlem sağlanacak Merdiven Alanının ölçüleri alınmak suretiyle keşif hizmetinin yapılması, Alınan ölçülerin Güvenlik Filesini müşterilerimizin özel renklendirme ve kişiselleştirme tercihlerine göre uygun ebatlarda sıcak havya yardımıyla kesim işlemi gerçekleştirilir, Kesim sonrasında Merdiven Filesinin Yuvarlak, Kare ve Şerit biçiminde Merdiven Boşluklarına uygun biçimde File Atölyesinde bağlantıları ve gerekli aksesuarları hazırlanır, Yapılan hazırlıklardan sonra Profesyonel ekipler tarafından Merdiven Güvenlik Filesinin montaj işlemi tamamlanır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir