NODES SPORT NETTING KATALOG

Mini Kale ve Filesi

Mini Kale ve Filesi

Minyatür Kale Nedir?

Minyatür Kale isabet yeteneklerini geliştirebilmek için futbol takımlarının antrenmanlarda kullandığı standart futbol kalesine göre daha küçük kalelerdir. Futbol antrenmanları haricinde eğlence ve hobi amaçlı da kullanılabilir. Futbol sahaları, spor alanları ve profesyonel kullanımın haricinde; bahçe, okul ve bireysel olarak da kullanımı mümkündür. Japon Kale adı verilen oyun da Minyatür Kaleler ile oynanmaktadır. Bu oyunda amaç rakip oyunculara belli sayıda gol atmak ve onları oyundan çıkarmaktır. Minyatür Kalelerle oynanan bu oyunu futboldan ayıran en önemli özelliği de kaleci olmadan oynanmasıdır.

Minyatür Kale ön direk, arka taban direkleri, kale arka direkleri ve bu direklere geçirilmiş fileden meydana gelir. Minyatür Kalelerin standart ölçüsü 100 × 160 × 60 cm’dir. Bu ölçülere yakın olmak suretiyle pek çok farklı ebatta üretilebilir.

Minyatür Kale Filesi Ağı Özellikleri

Minyatür Kalelerin kullanım alanı hem bahçeler ve açık sahalar gibi dış mekanlar; hem de spor salonu ve kapalı futbol sahaları gibi iç mekanlar olduğu için Minyatür Kale Filesi Ağları tüm mekanlarda kullanıma uygun olarak üretilir. İçeriğinde polyamid hammadde kullanımı tercih edilir, bu sayede güneş ışınlarına ve suya karşı dayanıklı olması sağlanır. Standart Futbol Kalesi File Ağında olduğu gibi Minyatür Kale Filesi Ağının da amacı gelen topları durdurmaktır. Bu sebeple uygun göz açıklığında ve hızla gelen darbeler sonucu açığa çıkan enerjiyi sönümleyebilmek için kullanılan iplikte bulunması gereken esneklik göz önüne alınarak üretilir. File ağının gelen top darbeleri ve benzeri dış darbelere karşı mukavemetini koruması önemlidir.

Minyatür Kale Filesi Ağını farklı ölçülerde, profesyonel kullanıma uygun olarak üretmekteyiz. Yüksek mukavemetli polyamid ipliklerden imal ettiğimiz Minyatür Kale Filesi Ağının öncelikle belirlenen ölçülerde kesim işlemi yapılır ve daha sonra overlok destekli olmak suretiyle dikiş işlemi sağlanır. Kaliteli hammaddeler kullanarak titizlikle üretimini gerçekleştirdiğimiz Minyatür Kale Filesi Ağı herhangi bir aşınma ve kopma yaşanmaksızın rahatlıkla uzun zaman kullanılabilir. Minyatür Kale Filesi Ağı ve diğer tüm ürünlerimiz hakkında web sitemiz üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.


İgili Ürünler


İlgili Yazılar

Kale Filesi ve Çeşitleri – Blog

Minyatür Kale Filesi

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir