NODES SPORT NETTING KATALOG

Saha Tavan Kapama Filesi

Saha Tavan Kapama Filesi

Saha Tavan Kapama Filesi Ağları; halı saha, dış saha, spor salonları gibi alanlarda kullanılır. Kullanım amacı genellikle sahadaki oyun malzemelerinin saha dışına çıkarak kaybolmasını önlemek ve saha içine istenmeyen yabancı madde girişinin önüne geçmektir. Böylece saha içi dış çevreye karşı korunaklı ve güvenli hale gelir. Saha Tavan Kapama Filesi Ağı kullanımı ile saha içindeki spor malzemelerinin kaybının önüne geçilmiş ve saha dışından gelebilecek etkenlerle spor kalitesinin olumsuz etkilenme ihtimali ortadan kaldırılmış olur. İç mekanlarda havalandırma ve aydınlatmaya yardımcı olarak veya dekoratif amaçlı da kullanılabilmesinin yanı sıra, kullanım alanı genellikle dış mekanlar olduğu ve ölçüleri daha geniş bir alanı kapsadığı için diğer güvenlik filelerinden farklı olarak bu koşullara uygun üretilmesi gerekmektedir.

Saha Tavan Kapama Filesi Ağının, kullanım alanı olan tüm mekanlarda maruz kalacağı dış etkenlere karşı dayanıklı olması son derece önemlidir. Kullanım amacı itibariyle sürekli sert darbelere maruz kalacak ve kullanım alanı sebebiyle hava koşullarıyla doğrudan etkileşim halinde olacaktır. Dış mekanlarda güneş ışınları, sıcak ve soğuk hava koşulları, yağmur ve rüzgar gibi etkenlere maruz kalacak olan file ağı, uygun ve kaliteli malzemelerden üretilmediğinde yıpranan ve aşınan ağlar kısa sürede mukavemetini kaybederek işlevlerini yitirecektir. Saha Tavan Kapama Filesi Ağında dikkat edilmesi gereken en önemli etkenlerden biri; ürünün saf 6.6 naylon malzeme kullanılmasıdır. Bu sayede ürün güneş ışınları, sıcak ve soğuk hava koşulları, yağmur, rüzgar ve darbeler karşısında uzun yıllar mukavemetini korumaya devam eder.

Üretimini yaptığımız Saha Tavan Kapama Filesi Ağı, üretim aşamasında öncelikle saf naylon iplikler bir araya getirilir ve ürün el dokuması ölçülerine uygun olarak dokunur. Kullanılan ipliğin yüksek mukavemeti ve hafifliği ile uygulanan alanda maksimum direnç sağlar. Saha Tavan Kapama Filesi Ağları, kullanılan malzemenin kalitesi ve titiz bir üretim ile tüm hava koşulları ve dış etkenlere karşı mukavemetini koruyarak; yıpranma, aşınma ve kopma göstermeden uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanım sağlar. Saha Tavan Kapama Filesi Ağı ve diğer tüm ürünlerimiz hakkında web sitemiz üzerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.


İlgili Yazılar

Spor Filelerine Genel Bakış


İlgili Ürünler

Kapama Filesi - 2mmx110mm - Gri - Alt DetayKapama Filesi - 3mmx110mm - Gri - Kenarfileatolyesi.com - Spor Saha Kapama Filesi (1)fileatolyesi.com - Saha Kapama Filesi

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir