NODES SPORT NETTING KATALOG

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular


Tüm güvenlik ağları ve spor ağları modellerimizde özel ebatlandırmalar ve renklendirme seçenekleri mümkündür.
Tüm ürünlerimizde bulunan koşulsuz iade garantisi hizmetimizin arkasındayız, sipariş vermiş olduğunuz ürünü deneme dışında kullanılmış olmaması durumunda anlaşmalı olduğumuz, ARAS KARGO ile 2024154551215 numarası ile karşı ödemeli olarak göndermeniz gerekmektedir, İade süreçleri ortalama 5 ila 7 gün arası sürmektedir, iade ürünler sadece ARAS KARGO ile kabul edilecek olup diğer kargo firmaları ile gönderilen ürünler kesinlikle kabul edilmeyip geri gönderilecektir.
Kullanıma bağlı olarak yıpranan tüm ürünler gibi ağlarında kullanım ömürleri bulunmaktadır, yakma, sürtünme ve kesilme gibi sebepler dışında tüm ağ modellerimiz belirlenen süreçlerde garanti kapsamı dahilindedir.
Mevcut kullanım alanının bir uçtan diğer uca enine ve boyuna olacak biçimde net olarak ölçülerin alınması gerekmektedir, ölçüler belirli alanın fazla olan kısmı baz alınarak sipariş verilmelidir.
Öncelikle kullanım alanına en uygun ağ bulunmalıdır, insan güvenliği, Çocuk güvenliği, kedi, köpek, kuş ve tüm canlılar için ürün gruplarından seçilerek sipariş oluşturulmalıdır. Teknik detaylar ve tüm merak ettikleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Kullanıma bağlı olarak güvenlik açığı yaratabilecek olan canlının ağırlığına ve ebatlarına uygun ürünleri mağazamızda açıklama kısmında detaylı olarak belirtilmiştir. Tüm ağ modellerinin yük taşıma sınırları bulunmaktadır.
Tenis, Voleybol, Badminton ve Tüm Spor Ağları modellerinde branda üzerine devamlı baskılı reklamlı ürünlerin üretimi mümkündür. Teknik detaylar ve daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Siparişleriniz hazırlık süreleri ve üretim aşamalarına bağlı olarak genelde 1 ila 3 gün arasında hazırlanarak anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gönderimi sağlanmaktadır.