NODES SPORT NETTING KATALOG

Salon Bölme Filesi Ağı

Salon Bölme Filesi Ağı

Salon Bölme Filesi Özellikleri

Salon Bölme Filesi, kapalı spor salonları, açık sahalar, voleybol, futbol, hentbol, basketbol sahaları gibi tüm spor salonları ve sahalarda antrenman esnasında sahayı bölmek için kullanılır. Bu sayede tek bir sahada birçok farklı takımın kullanılabilmesi amacıyla uygulanan bir işlemdir, Salon Bölme Ağlarında oluşabilecek tüm özel ebatlar ve renklendirmeler mevcut olup montaj esnasında sabit yada perde şeklinde üretim mümkündür.

Saha Bölme Filelerinde kullanılan Ağlar yüksek mukavemetli naylon ipliklerle en yüksek mukavemet sağlandığı gibi en hafif malzemelerin kullanımınada dikkat edilmektedir.

Salon Bölme Filesi Hakında

%100 polyamid ipliklerden imal ettiğimiz filemiz iç ve dış mekânlarda kullanıma uygundur. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılmaktadır. Bu yüzden tüm alanlarda kullanıma uygun üretilmiş olması önemlidir. Suya, güneş ışınlarına ve olumsuz hava şartlarına dayanıklı olacak şekilde üretilmemiş ağlar, dış mekanlarda kısa süre sonra yıpranacak ve kullanılmaz hale gelecektir. Bu nedenle file ağını mekâna ve kullanım amacına uygun seçmek gerekir. Aynı zamanda büyük alanlarda kalabalık gruplar tarafından kullanılacağı, etrafında birçok farklı sporun yapılacağı göz önüne alındığında filenin darbelere ve aşınmalara karşı mukavemetini koruyabilmesi büyük önem arz ermektedir. Kullanım amacına uygun olarak üretilmiş, tüm iç ve dış mekanlarda kullanıma yönelik yüksek mukavemetli kopma ve aşınma yaşanmaksızın uzun zaman kullanım sağlayacaktır.


İlgili Yazılar

Voleybol – V3 – Blog


İlgili Ürünler

Saha Kapama Filesi - 120no - 10x10 - GriGüvenlik Filesi - 4mmx40mm

 


    Teklif Al