NODES SPORT NETTING KATALOG

Spor Sahası Kapama Filesi Ağı

Spor Sahası Kapama Filesi Ağı

Spor Sahası Kapama Filesi Özellikleri

Spor Sahası Kapama Filesi, Dış alanlarda bulunan bireysel ve ticari kullanılan, Halısaha ve benzeri tüm sahaların oyun halinde topun dışarıya çıkmaması adına tavan kapama işlemi sağlanmalıdır, Spor Sahası Kapama Ağlarında saf naylon 6.6 iplik kullanımı oldukça önemlidir, Sahanın üstünün, Kale arkalarının, ve Saha Yan ağlarının birbirinden farklı özelliklerde olması gerekmektedir.

Saha Ağlarının üst tavan bölgesinde standart olan 66no (1.8mm) kartela iplik olmalıdır, yan bölgelerde standart olarak 120no (2.7mm), Kale arkası bölgesinde 180no (3.5mm) saf nylon iplikler kullanılmaktadır, Saha Kapama Ağlarında El dokuması ürünler kullanılmakta olup müşterilerimizin özel isteklerine göre tüm özellikler eklenebilmektedir.

Spor Sahası Kapama Filesi Hakkında

Üretim aşamasında öncelikle saf naylon iplikler bir araya getirilir ve ürün el dokuması ölçülerine uygun olarak dokunur. Kullanılan ipliğin yüksek mukavemeti ve hafifliği ile uygulanan alanda maksimum direnç sağlar.

Güvenlik Ağlarına Genel Bakış

Güvenlik Ağları, iç ve dış mekanlarda, can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan son derece etkili ve ekonomik bir yöntemdir. Güvenlik Ağı; merdiven, havuz, inşaat, balkon, galeri boşluğu, asansör boşluğu, pistler, depolar ve raflar gibi güvenlik açığı oluşturan tüm alanlarda rahatlıkla kullanılır ve bu alanları sizler için güvenli hale getirir. Güvenlik Fileleri yaşanması mümkün olan pek çok kazanın, pek çok can kaybının ve yaralanmanın önüne geçmek için en etkili yoldur. Güvenliğinden emin olmak istediğimiz önemli yerlerden biri de spor alanlarıdır.


İlgili Ürünler

fileatolyesi.com - Saha Kapama Filesi - Decathlonfileatolyesi.com - Spor Saha Kapama Filesi (1)Saha Tavan Filesi - Fileatolyesi (2)fileatolyesi.com - Salon Kapama Filesi


İlgili Yazılar

Saha Tavan Filesi – Blog

 


    Teklif Al