NODES SPORT NETTING KATALOG

Tavan Kapama Filesi Ağı

Tavan Kapama Filesi Ağı

Tavan Kapama Filesi Özellikleri

Tavan Kapama Filesi Ağı,  Halı saha, Dış saha, Spor salonları ve Spor sahalarında, kapalı yada açık tüm alanların ışıklandırma, havalandırma ve top kayıplarını engellemek amacıyla Tavan Filesi Ağları uygulaması yapılmaktadır, Ürünün üretim hattındaki ilerleyişinde dikkat edilmesi gereken en önemli etken saf naylon 6.6 ürün kullanılmasıdır.

Kullanılan ipliğin yüksek mukavemetli naylon ve hafifliği ile uygulama yapılacak alanda maksimum direnç, hafiflik ve dış doğa olaylarına karşıda mukavemetini uzun yıllar korumaktadır. Tavan Filesi Ağlarında göz açıklığı ve iplik kalınlığına göre fiyatlandırmalar yapılmaktadır.

Tavan Kapama Filesi Hakkında

Kullanım alanı olan tüm mekanlarda maruz kalacağı dış etkenlere karşı dayanıklı olması son derece önemlidir. Kullanım amacı itibariyle sürekli sert darbelere maruz kalacak ve kullanım alanı sebebiyle hava koşullarıyla doğrudan etkileşim halinde olacaktır. Dış mekanlarda güneş ışınları, sıcak ve soğuk hava koşulları, yağmur ve rüzgar gibi etkenlere maruz kalacak olan file ağı, uygun ve kaliteli malzemelerden üretilmediğinde yıpranan ve aşınan ağlar kısa sürede mukavemetini kaybederek işlevlerini yitirecektir.  Dikkat edilmesi gereken en önemli etkenlerden biri; ürünün saf 6.6 naylon malzeme kullanılmasıdır. Bu sayede ürün güneş ışınları, sıcak ve soğuk hava koşulları, yağmur, rüzgar ve darbeler karşısında uzun yıllar mukavemetini korumaya devam eder.


İlgili Yazılar

Spor Filelerine Genel Bakış


İlgili Ürünler

fileatolyesi.com - Spor Saha Kapama Filesi (1)

 


    Teklif Al