NODES SPORT NETTING KATALOG

Tavuk Kafesi ve Filesi

Tavuk Kafesi ve Filesi

Tavuk Kafesi Filesi

Kümes hayvanlarının en büyük problemlerinden biri ani hastalıklarla gelen ölümlerdir. Kümese dışarıdan girebilen herhangi bir yabani kuş, kümesteki hayvanlara grip, salmonella gibi hastalıklar getirip ciddi zarara sebep olabiliyor. Yabani kuşların dışkılarında, tüylerinde, tırnaklarında taşıdığı birçok bakteri ve virüs kümes hayvanlarının sağlığını önemli ölçüde tehdit etmektedir. Doğal yaşam içerisinde yabani kuşlar bu gibi hastalılara karşı dayanıklı ve bağışıklık sahibi olsa da bu durum tavuklar ve diğer kümes hayvanları için geçerli değildir. Kümes hayvanlarını tehdit edebilecek bir diğer unsurlar ise avcı ve yırtıcıların saldırılarına uğrama riski ve kaybolma ihtimalidir. Tavuk Kafes Kapama Güvenlik Filesi Ağı tüm bu sorunların önüne geçebilmek için en etkili yöntemlerden biridir. Tavuk Kafesi Güvenlik File Ağları ile daha güvenli ve daha sağlıklı bir kümes ortamı oluşturmak mümkündür.

Tavuk Kafesi Filesi Kullanımı ve Özellikleri

Tavuk Kafesi Güvenlik Filesi Ağları, kümesin etrafına ve üzerine uygulanarak tavukların belirlenen alandan çıkması ve diğer hayvanların bu alanlardan içeri girmesi önlenir. Böylelikle yırtıcıların saldırılarının ve yabani hayvanlardan bulaşabilecek hastalıkların önüne geçilerek kümesin güvenliği sağlanmış olur. Kümes temizliği için kullanılan buhar ve kimyasallar, kuş ve tavuk dışkılarının asidik yapısı gibi faktörlerden ötürü, Tavuk Kafesi Kapama Filesi olarak herhangi bir güvenlik ağı kullanılamaz. Kümesler için özel olarak üretilmiş ve söz konusu kafes koşullarına dayanıklı malzemelerden imal edilmiş olması gerekmektedir. Kümes koşullarına uygun olarak üretilmeyen sıradan güvenlik ağlarının bu alanda kullanımı fazla uzun ömürlü ve yeterince etkili olmayacaktır.

Tavuk Kafesi Güvenlik Filesi Ağı olarak kullanılan tüm ürünlerimiz polyamid hammadde ile üretilmektedir ve içeriğinde u.v katkısı bulunmaktadır. U.v katkılı polyamid iplikler su, güneş ve hava koşullarına karşı mukavemet sağladığı gibi, kafes temizliğinde kullanılan kimyasallar ve hayvan dışkıları gibi faktörlerin getireceği aşınmalara karşı da mukavemet sağlar. Tavuk Kafesi Kapama Güvenlik File Ağlarının kullanımı ve temizliği kolaydır. Böylece kafesin güvenliğini sağlamakla beraber hijyeninin sağlanmasını da kolaylaştırır. Renk, ebat, göz açıklığı gibi özelliklerde kişiselleştirme hizmetlerimiz mevcuttur. Tavuk Kafesi Filesi Ağı ve diğer ürünlerimiz hakkında web sitemiz üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.


İlgili Ürünler

Kapama Filesi - 1.5mmx20mmGüvenlik Filesi - 2mmx45mm - Beyaz - GriGüvenlik Filesi - 3mmx40mmGüvenlik Filesi - 4mmx40mm


İlgili Yazılar

Kuş Güvenlik Filesi – V2

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir