NODES SPORT NETTING KATALOG

Tekne Güvenliği ve Filesi

Tekne Güvenliği ve Filesi

Tekne Güvenlik Filesi Ne İçin Kullanılır?

Tekne Güvenlik Filesi tekne, gemi ve yatların kenar boşluklarında, korkuluklarında oluşan güvenlik açığını önlemek için kullanılır. Tekneler, gemiler veya yatlar fazlasıyla sarsıntılıdır ve son derece risklidir. Mekânın sarsıntılı olması, kayma, çarpma, düşme gibi tehlikelerin yaşanma ihtimalini arttırır. Bu nedenle teknelerin kenar boşlukları ve risk oluşturan diğer tüm alanlarında Tekne Güvenlik Filesi kullanarak bu riski en aza indirmek hayati önem taşır. Keyifli bir tatilin veya gezinin güvenlik açığı nedeniyle yaşanan bir kaza sonucu trajediye dönüşmemesi için bir Tekne Güvenlik Filesi ile önlem almak doğru bir tercih olacaktır. Tekne Güvenlik Filesi, bu alanların güvenliğini sağlamak için en etkili ve en ekonomik yöntemdir. Tekne ve benzeri araçların güvenliğini sağlıyor olmakla birlikte dekoratif amaçlı da kullanılmaktadır.

Tekne Güvenlik Filesi Nasıl Olmalıdır?

Tekne Güvenlik Filesi sürekli tuzlu su ve güneş ışınlarına maruz kalacağı için suya ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı olmalıdır. Kullanım alanının dış mekanlar olması sebebiyle her türlü hava koşuluna, aşırı sıcak ve soğuk havaya ve diğer tüm dış etkenlere karşı mukavemetini uzun süre koruyabilmesi önemlidir. Tekne Güvenlik Filesinin herhangi bir çarpma sonucu kopmaması, su ve hava koşulları karşısında aşınma göstermemesi kullanılan alanın güvenliğinin tam anlamıyla sağlanabilmesi açısından önemlidir. Herhangi bir kaza sonucu file ağının göstereceği zafiyet hayati sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle Tekne Güvenlik Filesini kaliteli, kullanım amacına ve kullanım şartlarına uygun şekilde seçmek gerekir.

Tekne Güvenlik Filesi Ağlarımız içeriğindeki uv katkısı sayesinde tuzlu su ve güneş ışınlarına karşı maksimum dayanıklılık sağlar. Polyamid hammadde ile üretimini yaptığımız Tekne Güvenlik Filesi Ağı, çarpma ve düşme esnasında esneklik göstererek kopmaların önüne geçer. Tüm hava koşullarına ve dış etkenlere karşı mukavemetini koruyan Tekne Güvenlik Filesi Ağlarımız, kopma ve aşınma göstermeksizin uzun yıllar kullanım sağlar. Tekne Güvenlik Filesi Ağlarında ebat ve renklendirme seçenekleri mevcuttur. Tekne Güvenlik Filesi Ağı ve diğer tüm ürünlerimiz hakkında web sitemiz üzerinden detaylı bilgi alabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.


İlgili Ürünler

Güvenlik Filesi - 6mmx50mm - Polyamid - GriGüvenlik Filesi - 3mmx30mm - Turuncu - GriGüvenlik Filesi - 3mmx40mmGüvenlik Filesi - 4mmx40mm


İlgili Yazılar

Güvenlik Ağları – Genel Kullanım

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir