NODES SPORT NETTING KATALOG

Badminton Filesi – Teknik Bilgiler

Badminton Filesi – Teknik Bilgiler

Badminton Ağları, Sahayı belirli nizami ölçülerde ikiye ayırarak ve belirli ölçülerde yüksekliği sağlanarak oyun kullanımına olanak sağlayan en önemli yapı taşlarından biridir, Badminton Filelerinde Antrenman ve Profesyonel kullanıma uygun ürünler üretilmektedir, Standart olarak yüksekliği 71 cm uzunluğu ise 610 cm olarak üretimi sağlanmaktadır.

  • Nasıl Üretilir

Badminton Ağının, düğümlü&düğümsüz Polyamid ve Polieliten hammaddeli özel iplikler ile dokunmuş olan ağı belirli ölçülerde kesim işlemi sağlanarak dikiş makinesindeki dikiş hattında, Polyester Biye kesimli brandalar ile kenar bölümler ve alt bölümler yüksek mukavemetli polyester dikiş iplikleriyle dikilir, Son olarak üst branda içerisine eklenen ve Gerdirme işlemini sağlayacak yüksek mukavemetli Polyester halat ile dikiş işlemi sonlanır. Dikiş hattındaki ilerleyişinin ardından ürün özel pres makinaları ile Belirli alanlardan Pirinç&Krom Kuşgözleri ile köşe bölümler güçlendirilerek Badminton Filesi kullanıma hazır hale getirilir. Tüm işlemler bittiğinde ürün sarılma suretiyle toplanarak içeriğine bağlantı iplikleri ve iplik uç kanca şekli verilerek satışa hazır hale getirilmektedir.

  • Montaj İşlemi Nasıl Olmalı

Badminton Filesinin montaj işleminde öncelikle ucu kancalı olan gerdirme halatının bir ucu direk üzerinde bulunan sabit kanca üzerindeki uygun alana takılır, Gerdirme ipinin diğer ucunu gerdirme aparatının bölümüne takılarak gerdirme işlemi tamamlanır. Badminton Ağının içeriğinden çıkan bağlantı iplikleri ile belirli tüm alanlardan gerdirilerek file kullanıma hazır hale getirilmelidir.

N550B - Badminton Filesi - Standart
N550B – Badminton Filesi – Standart

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir