NODES SPORT NETTING KATALOG

Balkon Güvenlik Filesi

Balkon Güvenlik Filesi

Balkon Kapama Filesi Ağı Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

Balkon Kapama Filesi Ağı gerek yüksek binaların üst katlarında bulunan balkonlarda, gerekse daha alt katlarda bulunan balkonlarda yaşanabilecek tüm kaza ve olumsuzlukların önüne geçmek için kullanılır. Balkonlar özellikle yeni yürümeye başlayan çocukların ve evcil hayvanların güvenliği için büyük bir tehdit unsuru olabilir. Buna çözüm olarak balkonları tamamen kapatmak veya balkon kullanımını sınırlandırmak yerine Balkon Kapama Filesi Ağı kullanarak daha güvenli hale getirmek mümkündür. Balkon Kapama Filesi Ağları yetişkinlerin, çocukların ve evcil hayvanların güvenliğini sağlarken aynı zamanda balkondan dışarı herhangi bir eşyanın düşmesinin önüne geçer ve balkonun dış etmenlerden korunmasını da sağlar. Böylelikle evdeki açık alanlar kapatılmadan ve balkondaki hava akışı kesilmeden, havadar ve güvenli bir balkon ortamı oluşturmak mümkündür.

Balkon Kapama Filesi Ağlarının Üretimi ve Genel Özellikleri

Balkon Kapama Filesi Ağlarının kullanım alanı genel olarak dış mekanlar olduğu için yağışlara, rüzgara, aşırı sıcak veya soğuk hava şartlarına ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmelidir. Aynı zamanda çarpma ve düşme esnasında ortaya çıkan enerjinin sönümlenebilmesi ve kopma yaşanmaması için kullanılan file ağının esnekliği hayati önem taşır. Suya, yağışlara, güneş ışınlarına, hava koşullarına, darbelere, çarpmalara, sürtünmelere ve diğer dış etkenlere karşı dayanıklı olarak üretilmiş bir Balkon Kapama Filesi Ağının uzun yıllar kullanımı mümkündür.

Balkon Kapama Filesi Ağlarının üretim hattındaki ilerleyişinde teknik naylon iplikler bir araya getirilerek dokuma işlemi sağlanır. Dokuma işleminin ardından belirlenen ölçülerde kesim işlemi gerçekleştirilir. Daha sonra overlok makinesinde yüksek mukavemetli polyester halatlar eklenerek kenar desteği sağlanır ve kullanıma hazır hale getirilir. Polyamid hammaddeden elde edilen Balkon Kapama Filesi Ağlarımız içeriğinde bulunan u.v katkısı ile su ve güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Esnek yapısı sayesinde darbelere ve çarpmalara karşı maksimum direnç sağlar. Sürtünmelere ve diğer dış etkenlere karşı mukavemetini koruyarak kopma ve aşınma göstermeden uzun yıllar kullanım sağlar. Balkon Kapama Filesi ve diğer ürünlerimiz hakkında web sitemiz üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.


İlgili Ürünler

Güvenlik Filesi - 2mmx45mm - Beyaz - GriGüvenlik Filesi - 3mmx30mm - Turuncu - GriGüvenlik Filesi - 4mmx40mm


İlgili Yazılar

Çocuk Güvenlik Filesi

Balkon Kapama Filesi

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir