NODES SPORT NETTING KATALOG

Merdiven Güvenliği İçin – Güvenlik Fileleri

Merdiven Güvenliği İçin – Güvenlik Fileleri

Merdiven Güvenliği İçin Güvenlik Fileleri

Merdiven Güvenlik Fileleri, apartmanlarda, okullarda, hastanelerde, mağazalarda, alışveriş merkezlerinde kısacası hayatımızın hemen her alanında yer alan merdivenlerde güvenliği sağlamak adına alınan son derece önemli bir önlemdir. Sıklıkla yaşanmakta olan merdiven kazalarının önüne geçmek için alınabilecek en etkili ve ekonomik önlemdir.

Günümüzde hâlâ iş kazalarının ve yüksekten düşme olaylarının bir çoğu, neredeyse üçte biri, merdivenlerde meydana gelmektedir. Özellikle yüksek binaların yüksek katlarında meydana gelen merdiven kazaları ne yazık ki ciddi yaralanmalarla, hatta ölümle sonuçlanabilmektedir. Bu sebeple merdiven güvenliği önemsenmesi gereken ciddi bir konudur. İnsanların sağlığı ve güvenliği açısından, merdivenlerde güvenliği sağlamak hayati önem taşır. Bu kazaların önüne Merdiven Koruma Filesi Ağları ile kolaylıkla geçmek mümkündür. Merdivenlerde kullanılacak Merdiven Güvenlik Fileleri iş kazaları ve yüksekten düşme olaylarının önüne geçerek merdivenlerdeki güvenlik açığını ortadan kaldırmış olur.

Merdiven Güvenlik Filesi Ağlarının, sert darbelere karşı dayanıklı olması ve hızla gerçekleşebilecek çarpmalara karşı esneklik sağlaması gerekir. Merdiven Koruma Ağı, merdiven ölçülerine uygun şekilde üretilmeli ve güvenlik açığı oluşturmamalıdır. Uygun hammadde ve yüksek mukavemetli iplerden üretilmeli, aşınma ve kopmalara karşı dayanıklı olmalıdır. Uygulanacak merdivenin ölçülerine göre ve uygun hammaddeler ile üretilen, kaliteli ve yüksek mukavemetli Merdiven Güvenlik Filesi Ağları uzun yıllar kullanım sağlayarak merdivenleri sizler için güvenli kılar.

Merdiven Güvenli Filelerimizin, %100 polyamid hammadde ile son derece ekonomik, hafif ve yüksek mukavemetli iplikler kullanarak üretimini yapıyoruz. Merdiven Güvenlik Ağlarımızı, TSE belgeleri ile birlikte en kaliteli ve onay belgeli ürünler ile üretmekteyiz. Merdiven Koruma Ağının uygulanacağı merdiven alanının ölçülerini alarak keşif hizmeti sağlıyoruz. Koruma Ağlarımızı; güvenlik filelerinde aranan tüm kriterlere uygun bir şekilde, alınan ölçüler ve müşterilerimizin tüm renklendirme, kişiselleştirme tercihleri doğrultusunda uygun ebatlarda ve ustalık ve titizlikle üretiyoruz. Uygun ölçülerde ve kaliteli hammaddelerle üretilen Merdiven Ağlarımız ile merdiven alanlarının güvenliğini, hiçbir güvenlik açığı oluşturmaksızın sağlıyoruz. Merdiven Güvenlik Filesi Ağlarımız, çarpma ve darbelere karşı esneklik ve dayanıklılık göstererek, aşınma ve kopma yaşanmaksızın uzun yıllar güvenle kullanım sağlar. Web sitemiz üzerinden ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilir, keşif ve montaj hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


İlgili Yazılar

Merdiven Güvenlik Filesi – Genel Bakış


İlgili Ürünler

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir