NODES SPORT NETTING KATALOG

Spor Salonu Kapama Filesi Ağı

Spor Salonu Kapama Filesi Ağı

Spor Salonu Kapama Filesi Özellikleri

Spor Salonu Kapama Filesi spor salonlarında antrenman yada maçlarda topun ışıklandırma, havalandırma ve birçok etkenden uzak kalması için kullanılır. Ürünün üretim hattındaki ilerleyişinde, yüksek mukavemetli saf naylon iplikler tercih edilmektedir.

Spor Salonu Ağlarında belirlenen alanın ebatlarında uygun özel olarak el dokuması ağları kullanılmaktadır. İsteğe bağlı düğümsüz ağ kullanımı da mümkündür. Salon Ağlarında renklendirme ve kişiselleştirme gibi özel seçeneklerde bulunmaktadır.

Spor Salonu Kapama Filesi Özellikleri

Halı saha, dış saha, spor salonları gibi alanlarda kullanılır. Kullanım amacı genellikle sahadaki oyun malzemelerinin saha dışına çıkarak kaybolmasını önlemek ve saha içine istenmeyen yabancı madde girişinin önüne geçmektir. Böylece saha içi dış çevreye karşı korunaklı ve güvenli hale gelir.

Güvenlik Ağlarına Genel Bakış

Güvenlik Ağları, iç ve dış mekanlarda, can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan son derece etkili ve ekonomik bir yöntemdir. Güvenlik Ağı; merdiven, havuz, inşaat, balkon, galeri boşluğu, asansör boşluğu, pistler, depolar ve raflar gibi güvenlik açığı oluşturan tüm alanlarda rahatlıkla kullanılır ve bu alanları sizler için güvenli hale getirir. Güvenlik Fileleri yaşanması mümkün olan pek çok kazanın, pek çok can kaybının ve yaralanmanın önüne geçmek için en etkili yoldur. Güvenliğinden emin olmak istediğimiz önemli yerlerden biri de spor alanlarıdır.


İlgili Ürünler

fileatolyesi.com - Saha Kapama Filesi - Decathlonfileatolyesi.com - Spor Saha Kapama Filesi (1)


İlgili Yazılar

Kort Tenis Filesi – V2

 


    Teklif Al