NODES SPORT NETTING KATALOG

Kediler ve Evler

Kediler ve Evler

Kedili Evler İçin Balkon ve Pencere Güvenliği

Tüm kedi sahipleri bilir ki; kedilerimizin sağlığı ve güvenliği bizler için her şeyden önce gelir. Evlerimizi onlar için güvenli ve yaşanabilir hale getirmeye çalışırız ve onları zarar görebilecekleri her şeyden korumak isteriz. Kedili bir evde özellikle balkon ve pencere güvenliği hayati önem taşır. Kediler bu alanlarda güneşlenmeye, dışarıyı izlemeye ve hava almaya bayılır. Özellikle sadece evde yaşayan kediler için bu alanlarda vakit geçirmek çok heyecan verici ve keyiflidir. Birçok kedi sahibinin, özellikle ilk defa kedi sahiplenen kişilerin kedi bakımı konusunda en çok düştüğü hatalardan biri; kediler için balkon ve pencerelerin tehlike arz etmediğini düşünmektir. Birçok kişi kedilerin çeviklikleri ve mükemmel denge yeteneklerinden ötürü düşme ihtimallerinin olmadığını varsayar. Yüksekten düşseler bile esnek vücutları sayesinde zarar görmeyecekleri düşünülür. Evet, kedilerin canlıların birçoğundan daha çevik ve esnek oldukları doğrudur, ancak maalesef bu yetenekleri onların düşme ve yaralanma ihtimalleri olmadığı anlamına gelmiyor. Yani kediler dengelerini kaybederek pencereden veya balkondan düşebilir mi? Evet, düşebilir. Düştüklerinde yaralanabilirler mi? Evet, maalesef yaralanabilirler. Yüksekten düşme kedilerde kırıklara, iç kanamalara, damaklarında, dillerinde ve patilerinde ciddi yaralanmalara sebep olabilir. Ve bir ev kedisinin yüksekten düştükten sonra yapacağı ilk şey muhtemelen korkup saklanmak olacaktır. Bu da kediye acil müdahale edilememesine sebep olur ve tüm muhtemel riskleri daha da arttırır. Tüm bu tehlikelere karşı alınacak önlemse oldukça basittir: Kedi Filesi.

Kedi Filesi

Peki Kedi Güvenlik Filelerinin diğer güvenlik ağlarından ya da sıradan sinekliklerden farkı nedir? Kedi Güvenlik Filesinin diğer güvenlik filelerinden farkı; kediler yeteneklerini Kedi Filesi üzerinde kullanamazlar. Keskin tırnakları ile yapacakları pati darbeleri Kedi Filesinin bütünlüğünü bozamayacaktır. Kedi Filesini koparmaları ve aşmaları mümkün olmadığından hiçbir kaza riski olmadan balkon ve pencerelerin keyfini çıkarabilirler. Kedi Güvenlik Filelerimiz aynı zamanda güneş ışınlarına, suya ve diğer dış mekân koşullarına karşı dayanıklıdır. Bu sayede uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Renk, ölçü, fiyat seçenekleri ve merak ettiğiniz diğer her şeyi web sitemiz üzerinden öğrenebilir, ürünlerimiz hakkımda detaylı bilgi alabilirsiniz.


İlgili Üretimler

Kapama Filesi - 1.5mmx20mmGüvenlik Filesi - 3mmx30mm - Turuncu - GriGüvenlik Filesi - 3mmx40mmGüvenlik Filesi - 4mmx40mm


İlgili Yazılar

Kedi Güvenlik Filesi

Köpek Güvenlik Filesi

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir