NODES SPORT NETTING KATALOG

Çocuk Güvenlik Filesi – V2

Çocuk Güvenlik Filesi – V2

Çocuk Güvenlik Filesi

Çocuk Güvenlik Filesi Ağları balkonlar, merdiven korkulukları, merdiven boşlukları, oyun alanları, bebek odaları gibi pek çok alanda çocukların güvenliğini sağlamak için kullanılır. Emekleyen ve yürümeyi yeni öğrenen çocuklar başta olmak üzere bu alanlar, yetişkin gözetimi altında olsalar bile, tüm çocuklar için tehlikeli olabilir. Çocuk Güvenlik Filesi Ağı, oyun esnasında ve günlük yaşamın içinde yaşanması muhtemel olan kazaların önüne geçebilmek için sıkça tercih edilen ve son derece etkili bir yöntemdir. Çocuk Güvenlik Filesi Ağları, çocuklar için tehdit oluşturabilecek tüm alanları güvenli hale getirerek çocukların can güvenliğini sağlamış olmanın yanı sıra yetişkinlerin kaygılarını azaltmaya da yardımcı olur. Böylelikle çocukların oyun ve yaşam alanları özgür ve güvenli hale getirilebilir.

Çocuk Güvenlik Filesi Ağında Bulunması Gereken Özellikler

Çocuk Güvenlik Filesi Ağı kullanılacak alanın koşullarına uygun olmalıdır. Örneğin bahçelerde veya açık oyun alanlarında kullanılacak olan file ağının yağışa ve güneş ışınlarına dayanıklı olması gerekir. Bu nedenle tercih edilecek Çocuk Güvenlik Filesi Ağı hem iç hem de dış mekanda kullanıma uygun olmalıdır. Çocuk Güvenlik Filelerinde dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ise file ağının kullanım amacına uygunluğudur. Uygulanacak alan ve söz konusu yaş aralığı göz önüne alınarak tercih edilen filenin taşıma kapasitesine dikkat edilmelidir. Çocuk Güvenlik Filesi Ağının darbeler ve dış etkenlere karşı dayanıklı olması, düşme ve çarpma gibi durumlarda kopma yaşanmaması için esnek ve yüksek mukavemetli ipliklerden imal edilmiş olması gerekir.

Çocuk Güvenlik Filesi Ağlarımız polyamid hammadde ile üretilen iplikler sayesinde sert darbelere ve çarpmalara karşı esneklik sağlayarak bütünlüğünü ve mukavemetini korur. Esnek naylon iplikler, sürtünmelere karşı oldukça dayanıklı ve aşınmalara karşı dirençlidir. Çocuk Güvenlik Filesi Ağları, içeriğinde bulunan u.v katkısı ile suya ve güneş ışınlarına karşı dayanıklılık sağlar ve uzun yıllar kullanımı mümkündür. Çocuk Güvenlik Filesi Ağlarımız, çocukların güvenliği için tehlike arz edebilecek tüm mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Web sitemiz üzerinden Çocuk Güvenlik Filesi Ağı, diğer güvenlik ağları ve tüm ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


İlgili Ürünler

Güvenlik Filesi - 4mmx40mm


İlgili Sayfalar

Çocuk Güvenlik Filesi – Blog

Çocuk Güvenliği Filesi

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir