NODES SPORT NETTING KATALOG

Raf Koruma Filesi

Raf Koruma Filesi

Depo Raf Koruma Filesi Ağı, tabandan tavana rafların olduğu ve ağır yüklerin yüksek raflarda depolandığı alanlarda güvenliği sağlamak adına kullanılır. Depo Raf Güvenlik Filesi ağları doğal afetler, iş kazaları ya da rafların yanlış kullanımı gibi sebeplerden dolayı oluşabilecek güvenlik açığını ortadan kaldırmanın en etkili yoludur. Yüksek raflardan düşen ağır malzemelerin ciddi yaralanmalara yol açması ve can kaybına sebep olması mümkündür. Yüksekten düşme ihtimali olan malzemelerin bir insana zarar verme olasılığının haricinde ürünlerin zarar görmesi ve maddi kayba yol açması da mümkündür. Tüm bu nedenlerden ötürü depolarda ve yüksek rafların kullanıldığı tüm alanlarda Depo Raf Emniyet Filesi Ağlarının kullanımı hayati önem taşır. Depo Raf Güvenlik Filesi Ağları tüm bu tehlikelerin önüne geçerek kaza riskini minimuma indirir.

Depo Raf Koruma Filesi Ağları; uygulanacak rafların özelliklerine, korunacak ürünlerin ağırlıkları, boyutları ve diğer özelliklerine göre çeşitli tür ve ebatlarda üretilir. Büyük, küçük tüm ağırlık ve ebatlarda ürünleri koruyabilmesi, ağır yükleri taşıyabilmesi ve uzun yıllar kullanım sağlaması gerektiğinden, kaliteli ve uygun malzemelerle üretilmiş olması son derece önemlidir. Oluşacak herhangi bir güvenlik açığı ciddi kazalara sebep olabileceği için kullanılan ağın kalitesi ve mukavemeti hayati önem taşır. Uygulanacak alanın ölçülerine göre ve uygun kriterlerde üretilen Depo Raf Koruma Filesi Ağları ile yaşanabilecek kazaların önüne kolaylıkla geçilebilir. Depo Raf Güvenlik Filesi Ağı can ve mal güvenliğinizi korumak adına alacağınız son derece etkili ve ekonomik bir önlemdir.

Üretimini yaptığımız Depo Raf Koruma Filesi Ağı, kullanılacak tüm alanlarda maksimum güvenlik sağlar. Uygulanacak alanın ölçülerine göre, ağır yükler taşıyacak ve aşınmaların önüne geçecek şekilde üretilir ve kaliteli hammaddeler ile üretilen yüksek mukavemetli ipliklerden elde edilir. Renk, kalınlık ve göz açıklığı, ürünün hacmi ve ağırlığı gibi etkenler göz önünde bulundurularak titizlikle üretilir. Depo Raf Güvenlik Filesi Ağlarında müşterilerimizin isteklerine göre özel perde sistemli, manuel ve otomatik sistemler yapılabilmektedir. Depo Raf Koruma Filesi Ağı ve diğer tüm ürünlerimiz hakkında web sitemiz üzerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.


İlgili Ürünler

Kapama Filesi - 1.5mmx20mmGüvenlik Filesi - 3mmx40mmGüvenlik Filesi - 4mmx40mmGüvenlik Filesi - 3mmx30mm - Turuncu - Gri


İlgili Yazılar

Güvenlik Ağları – Genel Kullanım

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir