NODES SPORT NETTING KATALOG

İnşaat Güvenlik Filesi

İnşaat Güvenlik Filesi

İnşaat alanında çalışma hayatı, diğer sektörlere nazaran, içerisinde pek çok tehdit unsurunu barındırmaktadır. Özellikle yüksekte yapılan çalışmalarda meydana gelen kazalar çok ağır yaralanmalar ve ölüm ile sonuçlanmaktadır. İş kazalarının son derece yoğun olduğu bu alanda işçi sağlığı ve güvenliği konusunda titiz davranmak ve taviz vermeden alınması gereken tüm önlemlerin almak hayati önem taşır. İnşaat alanlarında alınması gereken en önemli önlemlerden biri de İnşaat Güvenlik Filesi Ağlarıdır. İnşaat Güvenlik Ağı düşmelere karşı koruma sağlarken çalışanların hareket alanlarını kısıtlamadan çalışmalarına da olanak sağlar. Güvenlik Ağı sistemi son derece basit ve kullanımı kolaydır. Uygun şekilde kurulmuş kaliteli İnşaat Güvenlik Fileleri ile inşaat alanlarının güvenliği kolaylıkla sağlanabilir.

İnşaat Güvenlik Filesi temin edilirken dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar vardır. Kullanılan İnşaat Koruma Ağı standartlara uygun olmalıdır. Kullanılan İnşaat Güvenlik Filesi Ağının düşmelere karşı tam bir koruma sağlaması ve maksimum verimi almak için, kullanılan ağın kaliteli ve standartlara uygun olması son derece önemlidir. Bir diğer önemli husus ise ağın esnekliğidir. İnşaat Güvenlik Filesi Ağları düşme anında esnemek ve düşmenin enerjisini sönümlemek üzere tasarlanmıştır. Düşme ne kadar yüksekten gerçekleşirse İnşaat Güvenlik Filesi de o kadar esnemek durumundadır. Bu yüzden azami yükseklik hesap edilip zemin ve güvenlik ağı arasında gereği kadar bir mesafe bırakılmalıdır. Aynı zamanda kullanım alanının dış mekanlar olması sebebiyle güneşe, suya, sıcak ve soğuk hava koşullarına karşı dayanıklı olması da son derece önemlidir. Standartlara uygun bir şekilde üretilmiş ve güvenli bir şekilde kurulumu sağlanmış, yüksek mukavemetli ve kaliteli İnşaat Güvenlik Filesi Ağları ile inşaat alanları kolaylıkla güvenli hale getirilebilir.

İnşaat Güvenlik Filesi Ağlarımız, titizlikle üretilmekte ve güvenlik açığı oluşturmaksızın hizmetinize sunulmaktadır. Uygun ölçülerde kesim işlemi gerçekleştikten sonra, overlok dikiş makinesinde kenarlarına 6 mm kalınlığında polyester halat ile mukavemetlendirme işlemi yapılmaktadır. İçeriğinde bulunan polyamid hammadde sayesinde esneklik sağlayarak kaza sırasında açığa çıkan enerjiyi en iyi şekilde sönümler. Darbeler ve hava şartları gibi dış etkenlere karşı maksimum mukavemeti göstererek uzun yıllar kullanım sağlar. İnşaat Güvenlik Filesi Ağlarımızda kişiselleştirme hizmetimiz de mevcuttur. Web sitemiz üzerinden tüm ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.


İlgili Ürünler


İlgili Yazılar

Güvenlik Ağları – Genel Kullanım – Blog

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir