NODES SPORT NETTING KATALOG

Cam Alan Kapama Filesi

Cam Alan Kapama Filesi

Cam Alan Kapama Filesi Ağı sosyal alanlar, spor salonları, kütüphaneler, resmî kurumlar ve cam alanların bulunduğu tüm mekanların güvenliğini sağlamak için kullanılır. Cam alanlarda bulunabilecek tüm riskleri en aza indirmek ve bu alanların güvenliğini tam anlamıyla sağlamak adına alınabilecek en ekonomik ve etkili önlemdir. Cam, 20. Yüzyılın başlarından itibaren mimarlar tarafından yalnızca küçük pencerelerde kullanılmakla kalmamış modern bir yapı malzemesi olarak cephelerin tümüne taşınmıştır. Özellikle camın geniş yüzeylerde kullanımının artmasıyla emniyet ihtiyacı daha da artmıştır. Cam Alan Kapama Filesi Ağları, mekanların estetiğini ve görüntü bütünlüğünü bozmadan güvenliğini sağlamak için üretilmektedir.

Cam Alan Kapama Filesi Ağı Nasıl Olmalıdır?

Cam Alan Kapama Filesi ağlarında bulunması gereken bazı önemli özellikler vardır. Öncelikle iç ve dış mekân kullanımına uygun olması gerekir. Dış mekanlar için tercih edilen kapama filesi ağlarının suya, güneş ışınlarına, sıcak ve soğuk hava koşullarına karşı dayanıklı olması gerekir. Cam Alan Kapama Filesi Ağının sürtünmelere karşı mukavemetini koruması ve zaman içinde aşınma göstermemesi de son derece önemlidir. Aynı zamanda file ağının esnekliği ve kolay temizlenebilir olması da file ağında bulunması gereken önemli özelliklerdendir. Bu özellikleri içinde barındırması için kullanılabilecek en uygun hammadde polyamiddir. Cam Alan Kapama Filesi Ağları şeffaf ve renkli olarak tercih edilebilmektedir.

Cam Alan Kapama Filesi Ağı Nasıl Üretilir?

%100 polyamid malzemeden imal ettiğimiz Cam Alan Kapama Filesi Ağları tüm iç ve dış mekânlarda kullanıma uygundur. Suya, güneş ışınlarına, sıcak ve soğuk hava koşullarına karşı maksimum dayanıklılık sağlar. Naylon ipliklerden üretilen Cam Alan Kapama Filesi Ağı esnek yapısı sayesinde sürtünme, aşınma ve kopmalara karşı son derece dayanıklıdır ve kolay temizlenebilir bir yapıya sahiptir. Kaliteli ve yüksek mukavemetli ipliklerden üretilen, overlok ve halat destekli file ağı 46 – 47 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Cam Alan Kapama Filesi Ağı, diğer güvenlik ağlarımız ve diğer tüm ürünlerimiz hakkında web sitemiz üzerinden daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.


İlgili Ürünler

Kapama Filesi - 3mmx110mm - Gri - KenarGüvenlik Filesi - 2mmx45mm - Beyaz - GriGüvenlik Filesi - 4mmx40mm


İlgili Yazılar

Galeri Boşluğu Güvenliği

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir