NODES SPORT NETTING KATALOG

Çocuk Güvenlik Filesi

Çocuk Güvenlik Filesi

Çocuk Güvenlik Filesi Ağları, çocukların iç ve dış mekanlarda; balkonlar, merdiven korkulukları, merdiven boşluklar, oyun alanları, bebek odaları gibi alanlarda çocukların güvenliğini sağlamak ve tüm tehlikeli alanlarda uygulanarak çocuklar için tüm güvenlik açıklarını olabildiğince ortadan kaldırmak üzere kullanılır.

Çocuklar, özellikle oyun oynerken, çoğu zaman çok hareketli ve heyecanlı olabiliyorlar. Böyle zamanlarda çocuklar için tehlikeli olabilecek alanlarda, anlık bir dikkatsizlik ya da ihmal sonucu yaşanması mümkün olabilecek üzücü kazaların önüne Çocuk Güvenlik Filesi Ağları ile kolaylıkla geçilebilir. Çocukların güvenliği açısından tehlike arz edebilecek tüm alanlarda uygulanacak Çocuk Güvenlik Filesi Ağları çocukların can güvenliği için alınabilecek ve istenmeyen kazaların önüne geçebilecek, son derece önemli ve etkili bir önlemdir. Çocuk Güvenlik Filesi Ağları ile çocukların güvenliği için tehdit oluşturan alanlarda, yetişkinlerin endişelerini ve kaygılarını azaltmış olurken aynı zamanda çocuklar için son derece güvenli bir oyun ve yaşam alanı oluşturmuş olursunuz.

Çocuk Güvenlik Filesi Ağlarının darbelere ve dış etkenlere dayanıklı olması ve güvenlik açığı oluşturmaması gerekir. Hem iç hem de dış mekanlar için kullanıma uygun olmalı, zamanla dış etkilerden dolayı aşınma ve kopmalar yaşanmamalıdır. Bir çocuğun koparmasının mümkün olmaması ve sert darbelere karşı olabildiğince dayanıklı olması gerekmektedir. Aynı zamanda yaşanabilecek yüksekten düşme gibi kazalara karşı direnç sağlaması ve kazanın şiddetini hafifletmek için kullanılan ipliğin esneklik sağlaması gerekir.

Çocuk Güvenlik Filesi Ağlarımızın içeriğinde bulunan polyamid hammadde ile yüksek mukavemetli ipten üretilmiştir. U.v katkısı ile güneş, kar, yağmur gibi dış mekanlardaki hava koşullarına dayanıklılık gösterir ve uzun yıllar mukavemetini korur. Maksimum düzeyde esneme sağlayan naylon iplikler, sürtünmelere karşı da oldukça dayanıklı ve aşınmalara karşı dirençlidir. Kaliteli malzemeler kullanarak ustalık ve titizlikle üretimini yaptığımız Çocuk Güvenlik Filesi Ağlarımız, tüm dış etkenlere karşı son derece dayanıklı olup, uzun yıllar kullanım sağlar. Çocuk Güvenlik Filesi Ağlarımız, çocukların güvenliği için tehlike arz edebilecek tüm mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinebilir, ücretsiz keşif ve montaj hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


İlgili Yazılar

Balkon Filesi ve Teknik Bilgiler


İlgili Ürünler

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir