NODES SPORT NETTING KATALOG

Raf Güvenliği ve Filesi

Raf Güvenliği ve Filesi

Raf Koruma Filesi Ağı yüksek ve kalabalık rafların daha güvenli hale getirilmesi için kullanılır. Özellikle tabandan tavana rafların olduğu ve ağır yüklerin yüksek raflarda depolandığı alanlar ciddi tehlike arz edebilmektedir. Yüksek raflardan düşen ağır malzemelerin ciddi yaralanmalara yol açması ve can kaybına sebep olması mümkündür. Aynı zamanda yüksek, kalabalık ve aşırı yüklü raflarda, önlem alınmadığı takdirde, ürünler zarar görebilir ve maddi kayba yol açabilir. Doğal afetler, iş kazaları ya da rafların yanlış kullanımı gibi sebeplerden dolayı ortaya çıkabilecek olumsuzluklar Raf Koruma Filesi Ağı ile önlenebilir. Tüm bu nedenlerden ötürü depolarda ve yüksek rafların kullanıldığı tüm alanlarda Raf Güvenlik Filesi Ağlarının kullanımı hayati önem taşır. Raf Güvenlik Filesi Ağları ile tüm bu tehlikelerin önüne geçmek ve kaza riskini minimuma indirmek mümkündür.

Raf Koruma Filesi Ağlarının Genel Özellikleri

Raf Koruma Filesi Ağları; uygulanacak rafların özelliklerine, korunacak ürünlerin ağırlıkları, boyutları ve diğer özelliklerine göre çeşitli tür ve ebatlarda üretilir. Raf Emniyet Filesi Ağları raf sisteminin tamamını kaplayacak şekilde bir bütün olarak kullanılabildiği gibi her raf veya kat için ayrı ayrı fileler halinde de tercih edilebilir. Raf Koruma Filesi Ağı sistemleri kolayca monte edilir ve işlevini tamamladığında kolayca çıkarılabilir. Büyük küçük tüm ağırlık ve ebatlarda ürünleri koruyabilmesi, ağır yükleri taşıyabilmesi ve uzun yıllar kullanım sağlaması gerektiğinden, kaliteli ve uygun malzemelerle üretilmiş olması gerekir. Oluşacak herhangi bir güvenlik açığı ciddi kazalara sebep olabileceği için kullanılan ağın kalitesi ve mukavemeti hayati önem taşır.

Raf Koruma Filesi Ağlarımız kullanılacak tüm alanlarda maksimum güvenlik sağlar. Uygulanacak alanın ölçülerine göre, ağır yükler taşıyacak ve aşınmaların önüne geçecek şekilde üretilir ve yüksek mukavemetli naylon ipliklerden elde edilir. Raf Güvenlik Filesi Ağlarında müşterilerimizin isteklerine göre özel perde sistemli, manuel ve otomatik sistemler yapılabilmektedir. Renk, kalınlık ve göz açıklığı konusunda kişiselleştirme hizmetimiz mevcuttur. Raf Koruma Filesi Ağı, diğer güvenlik ağları ve tüm ürünlerimiz hakkında web sitemiz üzerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.


İlgili Ürünler

Güvenlik Filesi - 6mmx50mm - Polyamid - GriGüvenlik Filesi - 4mmx40mmGüvenlik Filesi - 2mmx45mm - Beyaz - Gri


İlgili Yazılar

Raf Koruma Filesi – Blog

Depo Raf Koruma Filesi

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir