NODES SPORT NETTING KATALOG

Merdiven Güvenliği ve Filesi

Merdiven Güvenliği ve Filesi

Merdiven Güvenliği

Merdivenler neredeyse tüm yapılarda bulunur ve her zaman yeteri kadar güvenli değildir. Özellikle okul binaları, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi kalabalık ve çocukların çok olduğu alanlarda merdivenler daha da tehlikeli olabilir. Her yıl yüksekten düşme vakalarının çok büyük bir kısmı merdivenlerde yaşanmaktadır. Anlık dikkatsizliklerin ve dalgınlıkların ciddi sonuçlara yol açmaması için bu gibi alanlarda merdivenlerin güvenliğini sağlamak hayati önem taşır. Toplu yaşam alanlarının haricinde, özellikle çocuklu aileler için, evlerdeki ve özel mülklerdeki merdivenler de ciddi tehlike oluşturabilir. Merdiven Güvenlik Filesi Ağları merdivenlerin güvenliğini sağlamak için sıklıkla tercih edilen etkili ve ekonomik bir yöntemdir. Merdiven kenarlarını tavandan zemine kadar kapatacak şekilde veya sadece merdiven korkuluklarını kapatacak şekilde uygulanabilmektedir. Merdiven Güvenlik Filesi Ağları ile yaşanması olası çoğu kaza önlenebilir ve merdivenler güvenli hale getirilebilir.

Merdiven Güvenlik Filesi Özellikleri

Merdiven Güvenlik Filesi Ağları hafif ve esnek ipliklerden üretilirler. Kaza veya çarpma anında file ağının kopmadan yeteri kadar esneme sağlaması önemlidir. Kullanılacak alana gergin bir şekilde uygulanır ve hafif yapısı sayesinde zaman içinde formunu kaybetmez, sarkma yapmaz. Merdiven Güvenlik Filesi Ağları kolay temizlenebilen ve sürtünmeye dayanıklı ürünlerdir. Aynı zamanda el ile koparmak mümkün değildir. Böylelikle herhangi bir güvenlik açığı oluşmaz ve merdiven güvenliği tam anlamıyla sağlanmış olur. Tercih edeceğiniz kaliteli ve yüksek mukavemetli bir Merdiven Güvenlik Filesi Ağı aşınma, kopma veya sarkma yaşanmaksızın uzun yıllar kullanılabilir.

Merdiven Güvenlik Filesi Ağı ürünlerimiz poyamid hammaddeden üretilmekte olup esnek ve hafif yapısı sayesinde son derece fit bir görünüm sağlar ve zaman içinde sarkma göstermez. TSE onay belgeli ürünlerle üretimini yaptığımız file ağlarımız kopma ve aşınma yaşanmaksızın güvenle kullanım sağlar. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur. Uygulanacak alanda keşif hizmeti sağlanır. Daha sonra alınan ölçüler ve müşterilerimizin renk, iplik kalınlığı, göz açıklığı gibi tercihleri doğrultusunda üretim gerçekleştirilir. Bağlantılar ve gerekli aksesuarlar hazırlanır ve son olarak profesyonel ekiplerimiz tarafından montaj işlemi sağlanır. Merdiven Güvenlik Filesi Ağı ve diğer tüm ürünlerimiz hakkında web sitemiz üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.


İlgili Ürünler

Güvenlik Filesi - 6mmx50mm - Polyamid - GriGüvenlik Filesi - 4mmx40mmGüvenlik Filesi - 6mmx100mm - GenelGüvenlik Filesi - 3mmx40mm


İlgili Yazılar

Merdiven Güvenliği – Blog

Merdiven Güvenlik Filesi

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir