NODES SPORT NETTING KATALOG

Halı Saha Kale Filesi

Halı Saha Kale Filesi

Halı Saha Kale Fileleri

Halı sahalar site içlerinde, belediyelerde ve özel mülklerde yer alabilen; zemini sentetik halı ile kaplı olan futbol ve benzeri oyunların oynandığı spor sahalarıdır. Halı sahalarda yer alan en önemli unsurlardan biri halı saha fileleridir. Bir halı saha içerisinde yer alan fileler başlıca; halı saha kapama fileleri, halı saha tavan fileleri ve Halı Saha Kale Filesi Ağları olarak sayılabilir. Bireysel kullanım, profesyonel antrenman, ticari ve eğlence amaçlı kullanılabilen halı sahalarda, filelerin ve diğer ekipmanların özellikleri de kullanım amacına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle, tercih edilen Halı Saha Kale Filesi Ağlarının kullanım amacına uygun üretilmiş olması ve beklenen özellikleri karşılıyor olması gerekir.

Halı Saha Kale Filesi Özellikleri

Halı Saha Kale Filesi Ağları hem işlev hem de görünüş açısından sahanın tamamlayıcı unsurlarıdır. Standart ölçüleri 200 × 410 × 70 ve 200 × 500 × 100 cm olarak kabul edilir. Halı Saha Kale Filesi Ağları kullanım alanı ve amacına göre farklı özelliklerde üretilir. Örneğin daha kalabalık ve yoğun kullanımın söz konusu olduğu alanlarda iplikler daha kalın olacak şekilde imal edilir. Halı Saha Kale Filesi Ağlarının bulunduğu mekanın özelliklerine uygun olması da ayrıca önemlidir. Açık sahalarda maruz kalınan güneş ışınları, yağmur suyu ve benzeri dış etkenlere dayanıklı malzemelerden üretilmesi ve aşınma, kopma gibi sorunlar oluşturmaması beklenir. Tercih edilen Halı Saha Kale Filesi Ağı kaliteli malzemelerle üretildiği, mekana ve kullanım koşullarına uygun olarak seçildiği takdirde uzun yıllar kullanım sağlar.

Halı Saha Kale Filesi Ağı ürünlerimizde kullanım alanı ve kullanım amacına göre, profesyonel ve antrenman fileleri olarak seçeneklerimiz mevcuttur. Su, güneş ışınları, sıcak ve soğuk hava koşulları gibi dış etkenlere karşı dayanıklı olan Halı Saha Kale Filelerimiz dış mekan kullanımına uygundur. Standart renk ve ebatlarda üretimini yaptığımız Halı Saha Kale Filelerimizin talep halinde kişiselleştirilmiş renk, iplik kalınlığı, göz açıklığı ve ölçülerde üretimi mümkündür. Halı Saha Kale Filesi Ağı, diğer spor ürünleri ve diğer tüm ürünlerimiz hakkında web sitemiz üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.


İlgili Yazılar

Kaleler ve Kale Filesi
Hentbol ve Kale Ağları


İlgili Ürünler

Kale Filesi - Profesyonel

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir